Публічний договір-оферта інтернет-магазину

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА ІНТЕРНЕТ–МАГАЗИНУ

Ця Оферта, укладається між Інтернет-магазином "Оптика Харків" - мають адресу в мережі Інтернет optica.kh.ua і optika.kh.ua (далі за текстом - "Інтернет-магазин" або "Сайт"), і користувачем послуг Інтернет-магазину, (далі за текстом - "Покупець"), і визначає умови придбання товарів через Сайт.

1. Основні положення

1.1. Ця Оферта укладається між Покупцем та Інтернет-магазином з моменту оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Офертою, шляхом проставлення позначки у графі "Я згоден з даними умовами і даю згоду на збір та обробку моїх персональних даних." при оформленні замовлення.

1.2. Ця Оферта, а також інформація про товар, подана на Сайті, є пропозицією укласти договір (оферту) відповідно до статей 638, 641 Цивільного Кодексу України.

1.3. До відносин між Покупцем і Інтернет-магазином застосовуються положення Цивільного Кодексу України про роздрібної купівлі-продажу (Розділ 3, підрозділ 1, глава 54), Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023-XII із змінами і доповненнями, а також іншими правовими актами, прийнятих у відповідності з ними.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Офертою, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в дану Оферту, а Покупець зобов'язаний регулярно самостійно відслідковувати зміни в Умовах.

1.6. Ця Оферта повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Загальні положення

2.1. Сайт належить і адмініструється ФОП Александров Є. Г., (р. Харків, Харківська обл., Україна) та здійснює торговельну діяльність під брендом "Оптика Харків".

2.2. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, електронною поштою або оформлений самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділах "Доставка" і "Оплата".

3.2. Після оформлення замовлення на E-mail Покупця відправляється рахунок, який підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, який є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поінформувати про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.4. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар шляхом внесення передоплати в порядку, обумовленому з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті замовлення товару обробляється лише після внесення попередньої оплати.

3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправлення Покупцю, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.7. Продавець має право пропонувати до продажу товар, який має недоліки, вказані на сайті в описі Товару і зазначенням артикула з префіксом "y". Клієнт не вправі повернути уцінений Товар Продавцеві, якщо зазначений Товар повертається з причин, пов'язаних з його уцінкою, не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації.

4. Доставка та приймання-передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості і асортименті, здійснюється службою доставки по території міста р. Харків.

4.2. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину здійснити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару.

4.3. Можливість доставки в інші регіони (терміни, вартість тощо) обумовлюється окремо у кожному випадку.

4.4. Витрати по доставці товару оплачуються Покупцем, якщо інше не передбачено умовами Доставки товару.

4.5. Відправка та доставка замовленого товару здійснюється в обумовлений з Покупцем терміни.

4.6. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару (оплата загальної суми замовлення та суми витрат по доставці товару Покупцю).

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі "Оплата". Порядок і умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем з менеджером Інтернет-магазину.

5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину, який доставить товар.

5.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

5.4. Товар оплачується лише в гривнях.

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його отримання, а після отримання товару - протягом трьох календарних днів, якщо товар не відноситься до категорії п. 16 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 360 від 19.07.2005.

6.2. Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно купують його Клієнтом, або даний товар був зібраний, виготовлений або доставлений спеціально для здобуває його Покупця з-за кордону України.

6.3. Покупець не має права повернути товари належної якості, вказані в Переліку товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню, затвердженому Постановою Кабінетом Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172.

6.4. Покупець у разі повернення товару через Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта","Нова Пошта" та ін здійснює доставку обов'язково без післяплати. Інтернет-магазин не здійснює викуп відправлених товарів післяплатою. Після отримання повернутого товару, перевірки цілісності товару і відповідності кількості Інтернет-магазин виплачує суми, належні до повернення на банківський рахунок Покупця.

6.5. Покупець може повернути товар неналежної якості виробника або Інтернет-магазину і вимагати повернення сплаченої грошової суми протягом гарантійного строку, терміну придатності або, якщо такий строк не встановлений, - в розумний строк, що не перевищує одного місяця. Покупець може зажадати заміни товару неналежної якості або усунення недоліків у порядку, встановленим чинним законодавством України.

6.6. Сплачена за товар грошова сума, за винятком витрат Інтернет-магазину на доставку від Покупця повернутого Товару, що підлягає поверненню Покупцеві протягом 10 днів з дати фактичного отримання Інтернет-магазином письмової заяви Покупця. Грошова сума переводиться на його банківський рахунок Покупця.

7. Гарантійне обслуговування

7.1. Гарантійний термін на товари, представлені в Інтернет-магазині, встановлюється окремо кожним з виробників і вказується в інструкції, що входить в комплект поставки. Гарантія дійсна лише в разі дотримання правил і рекомендацій, викладених в інструкції.

7.2. Гарантійний термін товару, а також термін його служби обчислюється з дня передачі товару Покупцеві.
 

8. Дані покупця

8.1. Продавець збирає і обробляє персональні дані Покупців (а саме: прізвище, ім'я, по батькові Покупця; адреса доставки; контактні телефони) з метою: виконання умов цього Договору та доставки Покупцю замовленого Товару.

8.2. Здійснюючи Замовлення Товару через Сайт, Покупець дає згоду на збір та обробку персональних даних про себе в цілях здійснення доставки замовленого Товару та виконання умов цього Договору.

8.3. Продавець зобов'язується: дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити доступ до персональних даних Покупців, осіб, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

8.4. Продавець зобов'язується: дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити доступ до персональних даних Покупців, осіб, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

8.5 Відкликання згоди на обробку персональних даних і видалення персональних даних:
 
  • - Користувачі мають право відкликати згоду на обробку персональних даних або їх частини. У цьому випадку адміністрація сайту безповоротно видалить персональні дані з сайту.
  • - Запит на відкликання згоди на обробку персональних даних повинен бути відправлений на e-mail адміністратора сайту: admin@optica.kh.ua
  • - Видалення персональних даних здійснюється протягом 3х робочих днів з моменту надходження запиту


9. Інші умови

9.1. Покупець дає право Продавцю здійснювати розсилку повідомлень, використовуючи як технічні засоби, що надаються у рамках Сайту, так і шляхом їх надсилання безпосередньо на електронну пошту Покупця.

9.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарне пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

9.3. До відносин між Покупцем і Інтернет-магазином застосовується право України.

9.4. Інтернет-магазин не відповідає за технічні ідеї, конструктивні особливості, новаторські ідеї, колірне рішення і т. д. виробників товарів. Товар повинен виконувати заявлені на сайті функції, при цьому, чому виробник товару зробив так чи інакше з точки зору конструкції і виготовлення продавець не несе відповідальності.

9.5. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві у виконанні нових замовлень в обраній ним формою оплати "післяплата" якщо Покупцем раніше замовлення не викуповувалися на пошті з будь-якої причини. Подібні, нові замовлення Інтернет-магазин може виконувати тільки після 100% передоплати вартості товарів і доставки.

9.6. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися в Службу по роботі з клієнтами Інтернет-магазину. Усі виникаючі суперечки, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, при не досягненні угоди спір буде переданий на розгляд в судовий орган за місцем знаходження відповідача і у відповідності з чинним законодавством України.

9.7. Визнання судом недійсності будь-яке положення цих Умов та правил не тягне за собою недійсність інших положень.

"Оптика Харків інтернет-магазин", ФОП Александров Є. Г.