Контактні лінзи Biofinity
Ціна: 1062.00 грн 3 шт
![]()
Лінза Biofinity (Біофініті) виготовляється з впровадженням технології Aquaform - що дозволяє домогтися більш ефективного кіслородопропусканія лінз.

Зміст силікону доповнює високу вологовміст матеріалу лінзи. Лінзи використовуються при носінні як в денному, так і пролонговано режимі, завдяки високій кислородопроницаемости, високому влагосодержание і стійкості до дегідратації.
Допускаються до цілодобово носіння НЕ більше 7 днів безперервно, при цьому термін носіння лінзи обмежується двома тиждень.
При астигматизмі використовуються лінзи Biofinity Toric.
При високих рефракціях використовуються лінзи Biofinity XR.
При пресбіопії застосовуються мультифокальні лінзи Biofinity Multifocal
| Матеріал | Комфілкон A |
| Вологовміст | 48 % |
| Киснепроникність | 160.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм • 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.08мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний • Пролонгований |
| Частота заміни | При денному носінні - 1 місяць. При цілодобовому носінні - 2 тижні |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 3 шт |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | +8.00 дптр. • +7.50 дптр. • +7.00 дптр. • +6.50 дптр. • +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.75 дптр. • +3.50 дптр. • +3.25 дптр. • +3.00 дптр. • +2.75 дптр. • +2.50 дптр. • +2.25 дптр. • +2.00 дптр. • +1.75 дптр. • +1.50 дптр. • +1.25 дптр. • +1.00 дптр. • +0.75 дптр. • +0.50 дптр. • +0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | Великобританія |
Ирина 12 - 29.03.2019

Линзы тонкие и комфортные. Глаза очень быстро к ним привыкли. Быстро перестали ощущаться края линзы. Нет ощущения сухости. Глаза не краснеют и не болят так как эти линзы очень хорошо пропускают кислород. Очень довольна покупкой.

Линзы тонкие и комфортные. Глаза очень быстро к ним привыкли. Быстро перестали ощущаться края линзы. Нет ощущения сухости. Глаза не краснеют и не болят так как эти линзы очень хорошо пропускают кислород. Очень довольна покупкой.
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари










