Контактні лінзи Clear 38
Ціна: 1272.00 грн за 6 шт
![]()
Clear 38 - контактні лінзи квартальної заміни з UV фільтром, виробництва компанії ClearLab.
Технологія, виробництва лінзи Clear 38 не нова і застосовується досить давно у виробництві МКЛ. Матеріал лінз - Полімакон. Цей матеріал має непогану кислородопроницаемость, практичний і невибагливий у використанні.
Лінза має поліпшений дизайн і захист від ультрафіолетового випромінювання.
Розрахована на тримісячний термін носіння при денному режимі. Чи не розрахована на носіння, більше 12 годин безперервно.
| Матеріал | Полімакон A |
| Вологовміст | 38 % |
| Киснепроникність | 12.92 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм |
| Товщина в центрі | 0.097мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | 3 місяці (90 днів) |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. |
| Країна виробника | Бельгія, Сінгапур |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари









