Контактні лінзи Gelflex Sea Clear
Ціна: 150.00 грн
![]()
Gelflex Sea Clear - м'які контактні лінзи, австралійської компанії Gelflex.
Gelflex Sea Clear Відрізняються від інших квартальних лінз насамперед високим змістом вологи - 47%, що забезпечує дуже хорошу змочуваність. Такого результату досягнуто завдяки використанню нового матеріалу - GFH Plus PolyHema.
Лінзи Sea Clear, як і інші лінзи виробництва Gelflex мають дуже гладку поверхню, завдяки плазмової обробці.
Одні з небагатьох квартальних лінз, що мають захист від ультрафіолетового випромінювання.
Дизайн лінз і застосування технології "Radial Edge" забезпечує тонкі краю і рівномірну товщину по всій площі.

Мають асферический дизайн, що зменшує сферичні аберації.
Призначені для носіння строком - до трьох місяців, при денному режимі носіння.
Мають одним з кращих показників кислородопроницаемости, серед аналогічних лінз квартальної заміни.
Мають слабку тонування для зручності використання.
В наявності "плюсові" рефракції.
Завантажити інструкцію з використання лінз Gelflex Sea Clear (3.12 Mb)
| Матеріал | GFH Plus PolyHema |
| Вологовміст | 47 % |
| Киснепроникність | 24.5 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.035мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | 3 місяці (90 днів) |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.50 дптр. • +3.00 дптр. • +2.50 дптр. • +2.00 дптр. • +1.50 дптр. • +1.00 дптр. • +0.50 дптр. • -0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. • -12.50 дптр. • -13.00 дптр. • -13.50 дптр. • -14.00 дптр. • -14.50 дптр. • -15.00 дптр. • -15.50 дптр. • -16.00 дптр. • -16.50 дптр. • -17.00 дптр. • -17.50 дптр. • -18.00 дптр. • -18.50 дптр. • -19.00 дптр. • -19.50 дптр. • -20.00 дптр. |
| Країна виробника | Австралія |
Нина - 26.07.2021

Очень классные, комфортные линзы. Ношу их много лет, очень довольна

Очень классные, комфортные линзы. Ношу их много лет, очень довольна
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари








