Контактні лінзи OKVision Season
Ціна: 150.00 грн
OKVision Season - гідрогелева контактна лінза квартальної заміни, корейського виробника OK Vision.
Висока влагосодержание в порівнянні з аналогами зменшує ризик появи відчуття "сухості очей".
Невелика товщина і тонкі краю дозволяють домогтися стабільного постачання киснем рогівки.
| Матеріал | Terpolymer (неіонний) |
| Вологовміст | 45 % |
| Киснепроникність | 27.5 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм |
| Товщина в центрі | 0.035мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | 3 місяці (90 днів) |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 2 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. • -12.50 дптр. • -13.00 дптр. • -13.50 дптр. • -14.00 дптр. • -14.50 дптр. • -15.00 дптр. |
| Країна виробника | Корея |
Наталия - 03.02.2020

Ношу эти линзы уже года три, периодически покупала другие линзы и дорогие и в ту же цену, но возвращаюсь к ним. Комфортные, на глазах даже вечером не ощущаю, только если заснуть в них, потом в глазах как песок, но это естественно. Ношу больше срока, бывает до 7-8 месяцев, знаю что нельзя, но просто забываю, вспоминаю когда начинаю ощущать дискомфорт.

Ношу эти линзы уже года три, периодически покупала другие линзы и дорогие и в ту же цену, но возвращаюсь к ним. Комфортные, на глазах даже вечером не ощущаю, только если заснуть в них, потом в глазах как песок, но это естественно. Ношу больше срока, бывает до 7-8 месяцев, знаю что нельзя, но просто забываю, вспоминаю когда начинаю ощущать дискомфорт.
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари








