Контактні лінзи Clear All-Day
Ціна: 876.00 грн за 6 шт
![]()
Clear All-Day - біосумісні асферичні контактні лінзи, виробництва компанії ClearLab.
ClearAll-Day мають захист від ультрафіолетового випромінювання і асферический дизайн, при не високій ціні. Призначені для носіння строком - один місяць, при денному режимі носіння.
Мають високим змістом вологи і низької втратою вологості, але вимагають дбайливого звернення при механічних впливах.
| Матеріал | Хайоксифилкон А FDA 2 (неіонний) |
| Вологовміст | 57 % |
| Киснепроникність | 25.4 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.08мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. |
| Країна виробника | Бельгія, Сінгапур |
Ирина C - 11.10.2013

Очень долго пользовалась этими линзами, но потом их перестали завозить. Наконец-то они снова появились в продаже. Я просто счастлива! За эту цену - они лучшие!

Очень долго пользовалась этими линзами, но потом их перестали завозить. Наконец-то они снова появились в продаже. Я просто счастлива! За эту цену - они лучшие!
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







