Контактні лінзи OKVison Fusion New
Ціна: 150.00 грн
OKVison Fusion New - силікон-гідрогелеві контактні лінзи, щомісячної заміни, виробництва корейської компанії OK Vision.
- Завдяки використанню силікон-гідрогелеві матеріалу Innofilcon A, лінзи мають високу Киснепроникність і влагосодержанием
- Асферичний дизайн лінз сприяє усуненню сферичних аберації
- Лінзи мають захист від ультрафіолетового випромінювання UVA і UVB спектрів
| Матеріал | Innofilcon A |
| Вологовміст | 45 % |
| Киснепроникність | 125.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.08мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний • Гнучкий (до 20 годин) |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. |
| Країна виробника | Корея |
Светлана - 06.06.2022

Хорошие линзы! Пользуюсь не один год. Очень комфортные для глаз. Месяц вынашиваю и даже иногда перенашиваю

Хорошие линзы! Пользуюсь не один год. Очень комфортные для глаз. Месяц вынашиваю и даже иногда перенашиваю
Алексей - 30.04.2020

Две недели - и лопнула. Линзы ношу больше двадцати лет, так что дело не в кривых руках. Беда с этими месячными линзами, меняешь их чуть реже суточных. Буду переходить обратно на квартальные.

Две недели - и лопнула. Линзы ношу больше двадцати лет, так что дело не в кривых руках. Беда с этими месячными линзами, меняешь их чуть реже суточных. Буду переходить обратно на квартальные.
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари








