Контактні лінзи Morning Q 55 UV
Ціна: 175.00 грн за 1 шт
![]()
Morning Q 55 UV - гідрогелеві лінзи денного і продовженого носіння, виробництва корейської компанії Interojo (Інтероджо).
- Розробка лінз проводилася в США
- Зручна посадка, центрация і комфорт при носінні
- Широкий діапазон рефракцій від +10 до -20 діоптрій
- Мають захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання
- Високий вміст вологи досягається додатковим зволожуючим компонентом
- Асферичний High Definition дизайн лінз дозволяє добитися високої чіткості зору та усуває хроматичні аберації прі не достатньому освітленні.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Матеріал | Methafilcon A |
| Вологовміст | 55 % |
| Киснепроникність | 24.5 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.08мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний • Пролонгований |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | +10.00 дптр. • +9.50 дптр. • +9.00 дптр. • +8.50 дптр. • +8.00 дптр. • +7.50 дптр. • +7.00 дптр. • +6.50 дптр. • +6.00 дптр. • +5.75 дптр. • +5.50 дптр. • +5.25 дптр. • +5.00 дптр. • +4.75 дптр. • +4.50 дптр. • +4.25 дптр. • +4.00 дптр. • +3.75 дптр. • +3.50 дптр. • +3.25 дптр. • +3.00 дптр. • +2.75 дптр. • +2.50 дптр. • +2.25 дптр. • +2.00 дптр. • +1.75 дптр. • +1.50 дптр. • +1.25 дптр. • +1.00 дптр. • +0.75 дптр. • +0.50 дптр. • -0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. • -12.50 дптр. • -13.00 дптр. • -13.50 дптр. • -14.00 дптр. • -14.50 дптр. • -15.00 дптр. • -15.50 дптр. • -16.00 дптр. • -16.50 дптр. • -17.00 дптр. • -17.50 дптр. • -18.00 дптр. • -18.50 дптр. • -19.00 дптр. • -19.50 дптр. • -20.00 дптр. |
| Країна виробника | Корея |
Арина - 01.07.2023

Отвратительно! На второй день порвались ,по краям даже кусочки оторвались ,не рекомендую!

Отвратительно! На второй день порвались ,по краям даже кусочки оторвались ,не рекомендую!
Светлана - 20.04.2019

Очень довольна этой линзой. При ее цене очень долго носится, даже дольше срока. Пользуюсь уже больше трех лет и не на что не поменяю!

Очень довольна этой линзой. При ее цене очень долго носится, даже дольше срока. Пользуюсь уже больше трех лет и не на что не поменяю!
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари













