Мультифокальні лінзи Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal
Ціна: 1950.00 грн за 30 шт
![]()
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal - продовження лінійки одноденних лінз Dailies Aqua Comfort Plus, але вже для корекції пресбіопії, вікової короткозорості, Виробник: Ciba Vision (що з недавнього часу є підрозділом компанії Alcon).
Ці лінзи призначені для людей віком понад 40 років, які мають проблеми з чітким зором як на близькій, так і дальній відстані. Вибір цих лінз повністю виключає проблему зміни дальності залежно від того, читаєте ви чи збираєтеся на прогулянку. Це одноденні лінзи, тому їх рекомендують людям, які цінують комфорт щоденного носіння свіжої пари лінз без догляду за ними.
- Поєднують у собі переваги одноденних лінз (безпека, гігієнічність, зручність, відсутність догляду) та можливості мультифокальних лінз для корекції пресбіопії.
- Мають високий вміст вологи.
- Мають систему потрійного зволоження, яка зволожує лінзу при кожній морганії.
Система зволоження потрійної дії лінз DAILIES® AquaComfort Plus™ Multifocal


Додаток (Add) може бути з такими параметрами:
- слабка - Low (від +0,75 до +1,25)
- середня - Med (від +1,25 до +2.00)
- висока – High (від +2,00 до +2,50)
Необхідно враховувати, що ці лінзи можна носити довше одного дня.
Кожна упаковка містить 30 штук одноденних контактних лінз.
| Матеріал | Незофилкон А |
| Вологовміст | 69 % |
| Киснепроникність | 26.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.7 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм |
| Товщина в центрі | 0.10мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Добавка (add) | Low • Med • High |
| Оптична сила | +6.00 дптр. • +5.75 дптр. • +5.50 дптр. • +5.25 дптр. • +5.00 дптр. • +4.75 дптр. • +4.50 дптр. • +4.25 дптр. • +4.00 дптр. • +3.75 дптр. • +3.50 дптр. • +3.25 дптр. • +3.00 дптр. • +2.75 дптр. • +2.50 дптр. • +2.25 дптр. • +2.00 дптр. • +1.75 дптр. • +1.50 дптр. • +1.25 дптр. • +1.00 дптр. • +0.75 дптр. • +0.50 дптр. • +0.25 дптр. • -0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | США, виробництво в Іспанії |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







