Мультифокальні лінзи PureVision 2 for Presbyopia
Ціна: 3720.00 грн за 3 шт
![]()
PureVision 2 for Presbyopia - мультифокальні силікон-гідрогелеві контактні лінзи планової заміни, виробництва компанії Bausch + Lomb®.
Ці лінзи мають трьох-зонний прогресивну конструкцію, яка забезпечує чіткий зір на ближньому і середньому відстані, продовжуючи забезпечувати хороший зір на дальньої дистанції.
Зона для
ближніх дистанцій
Зона для
середніх дистанцій
Зона для
далеких дистанцій
PureVision 2 for Presbyopia - є по суті наступним етапом у розвитку лінз попереднього покоління - PureVision Multi-Focal.
Як і інші силікон-гідрогелеві лінзи, мають дуже хорошу кислородопроницаемость. За рішенням лікаря-офтальмолога, можуть бути призначені як для денного носіння так і для носіння в безперервному режимі до 30 днів.
Мають тонкий, закруглений край, що забезпечує комфорт протягом всього дня.
Злегка підфарбовані в світло-блакитний колір для зручності використання.
| Матеріал | Балафілкон А (силікон-гідрогель) FDA III |
| Вологовміст | 36 % |
| Киснепроникність | 130.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм |
| Товщина в центрі | 0.07мм при -3,00D |
| Режим носіння | Пролонгований |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 6 шт |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Добавка (add) | Low • High |
| Оптична сила | +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.75 дптр. • +3.50 дптр. • +3.25 дптр. • +3.00 дптр. • +2.75 дптр. • +2.50 дптр. • +2.25 дптр. • +2.00 дптр. • +1.75 дптр. • +1.50 дптр. • +1.25 дптр. • +1.00 дптр. • +0.75 дптр. • +0.50 дптр. • +0.25 дптр. • -0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | США |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







