Контактні лінзи Biotrue ONEday 30 шт
Ціна: 1260.00 грн за 30 шт
Одноденні контактні лінзи Biotrue® ONEday (Био Тру Ван Дей) - одна з останніх розробок компанії Bausch + Lomb.
Основними особливостями лінз Biotrue ONEday є:
- Новий матеріал - HyperGel, що забезпечує кисню можливість легко проходить через лінзу без застосування силікону.
- Матеріал HyperGel за вологовмісту ідентичний рогівці - містить 78% води.
- Завдяки низькій втрати води, досягається максимальне зволоження ока, навіть після 16 годин використання.

- Технологія High Definition, застосована в лінзах Biotrue ONEday, зменшує сферичні аберації, відблиски і ореоли в умовах низької освітленості.
- Мають захист від ультрафіолетового випромінювання.
| Матеріал | Незофилкон А |
| Вологовміст | 78 % |
| Киснепроникність | 42.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.10мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. |
| Країна виробника | Ірландія |
| Строк носіння | Одноденні |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари









