Контактні лінзи Clear 1-Day 30 шт
Ціна: 750.00 грн за 30 шт
![]()
Clear 1-Day - одноденні біосумісні асферичні контактні лінзи, виробництва ClearLab®.
Clear 1-Day - є першими біосумісними одноденними лінзами.
Використовується технологія AQUAGRIP®, що розподіляє слізну плівку по всій поверхні лінзи.

Для зменшення зорових аберацій і посилення гостроти зору - ці лінзи мають асферичний дизайн.
Режим носіння - денний. Частота заміни - щоденна.
| Матеріал | Hioxifilcon A, FDA II |
| Вологовміст | 58 % |
| Киснепроникність | 25.4 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.7 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | Бельгія, Сінгапур |
| Строк носіння | Одноденні |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари









