Контактні лінзи ClearLux One Day Aspheric 30 шт
Ціна: 1350.00 грн за 30 шт
Лінзи ClearLux One Day Aspheric - новинка від Sauflon. Нові силікон-гідрогелеві асферичні контактні лінзи щоденної заміни.
| Матеріал | Филкон ll 3 |
| Вологовміст | 56 % |
| Киснепроникність | 86.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм • 8.9 мм |
| Діаметр лінзи | 14.1 мм |
| Товщина в центрі | 0.07мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | +8.00 дптр. • +7.50 дптр. • +7.00 дптр. • +6.50 дптр. • +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.50 дптр. • +3.00 дптр. • +2.50 дптр. • +2.00 дптр. • +1.50 дптр. • +1.00 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | Великобританія |
| Строк носіння | Одноденні |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







