Контактні лінзи Dailies Total 1
Ціна: 1740.00 грн за 30 шт
![]()
Одноденні м'які контактні лінзи Dailies Total 1 (Дейлис Тотал 1) від компанії Alcon.
Особливістю цих контактних лінз є система градієнтного зволоження, яка дозволяє отримати різне вологовміст лінзи від 33% в межах до 80% зовні.

Завдяки цьому, лінзи Dailies Total 1 поєднують дуже високий вміст вологи на поверхні лінзи і дуже високу киснепроникність, чого не вдавалося досягти раніше.
Відсутність силікон-гідрогелю на зовнішній стороні лінзи дозволяє звести до мінімуму ймовірність алергічних реакцій на силікон.
Лінзи припускають носіння до 14 годин поспіль.
| Матеріал | Delefilcon A |
| Вологовміст | 33-80 % |
| Киснепроникність | 156.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.5 мм |
| Діаметр лінзи | 14.1 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. |
| Країна виробника | США, виробництво в Німеччині |
| Строк носіння | Одноденні |
Олена - 15.02.2021

Ооочень крутые линзы, я попробовала пару раз их и поняла, что хочу только эти линзы. Ни жжения, ни сухости, ни покраснения глаз, что было раньше от др ежедневных конт линз. Рекомендую, мега крутые

Ооочень крутые линзы, я попробовала пару раз их и поняла, что хочу только эти линзы. Ни жжения, ни сухости, ни покраснения глаз, что было раньше от др ежедневных конт линз. Рекомендую, мега крутые
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари










