Контактні лінзи SofLens Daily Disposable
Ціна: 900.00 грн за 30 шт
![]()
SofLens Daily Disposable - одноденна асферична гідрогелева контактна лінза, виробництва Bausch and Lomb®.
Особливістю цих лінз є високий вміст води і відмінна смачиваемость.
Спеціальний змазує і зволожуючий компонент, що міститься в розчині блістери, забезпечує додатковий комфорт при носінні.
| Матеріал | Хілафілкон Б FDA II |
| Вологовміст | 59 % |
| Киснепроникність | 24.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. |
| Країна виробника | США |
| Строк носіння | Одноденні |
Олеся - 12.10.2013

Линзами пользуюсь уже четыре года, обычно использую плановой замены на месяц. Но во время отпуска всегда покупаю линзы-однодневк и. Softlens меня еще ни разу не подвели - хорошо пропускают кислород, глаза дышат, не слезятся, не сохнут. Удобно - утром надел, вечером снял и выкинул. Особенно это актуально, когда занимаешься активных отдыхом.

Линзами пользуюсь уже четыре года, обычно использую плановой замены на месяц. Но во время отпуска всегда покупаю линзы-однодневк и. Softlens меня еще ни разу не подвели - хорошо пропускают кислород, глаза дышат, не слезятся, не сохнут. Удобно - утром надел, вечером снял и выкинул. Особенно это актуально, когда занимаешься активных отдыхом.
Светлана Малинина - 08.09.2013

Уже год ношу линзы и чувствую себя без них , как без рук.Сначала покупала линзы на полгода , а сейчас перешла на однодневки и ношу только их.На мой взгляд, с точки зрения гигиеничности и удобства для глаз они намного лучше(Одел и выкинул).Вероятности занести инфекцию в глаз, в случае не качественной водички или чего то другого уже не остается.Softle ns для меня сейчас самые лучшие.очень удобные в носке

Уже год ношу линзы и чувствую себя без них , как без рук.Сначала покупала линзы на полгода , а сейчас перешла на однодневки и ношу только их.На мой взгляд, с точки зрения гигиеничности и удобства для глаз они намного лучше(Одел и выкинул).Вероятности занести инфекцию в глаз, в случае не качественной водички или чего то другого уже не остается.Softle ns для меня сейчас самые лучшие.очень удобные в носке
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







