Контактні лінзи O2O2 Toric
Ціна: 360.00 грн
![]()
O2O2 - торичні силікон-гідрогелеві (дихаючі) лінзи третього покоління, денного носіння, виробництва корейської компанії Interojo (Інтероджо).
- Розробка лінз проводилася в США
- Висока киснепроникність допомагає боротися з гіпоксією і розростанням новоутворених судин ока
- Високий вміст води досягається додатковим зволожуючим компонентом
- Асферичний High Definition дизайн лінз дозволяє добитися високої чіткості зору та усуває хроматичні аберації
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

Модуль пружності лінз О2О2 Toric близько 0,8 - що вказує на те, що вони м'якше, в порівнянні з лінзами AirOptix та PureVision та схожи с Acuvue Oasys та Biofinity
| Матеріал | Innofilcon A |
| Вологовміст | 45 % |
| Киснепроникність | 100.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.2 мм |
| Товщина в центрі | 0.06мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Є |
| Упаковка | 6 шт |
| Оптична сила циліндра: | -0.75 • -1.25 • -1.75 • -2.25 |
| Ось | 10' axe • 20' axe • 40' axe • 70' axe • 80' axe • 90' axe • 100' axe • 110' axe • 140' axe • 160' axe • 170' axe • 180' axe |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | +4.00 дптр. • +3.50 дптр. • +3.00 дптр. • +2.50 дптр. • +2.00 дптр. • +1.50 дптр. • +1.00 дптр. • +0.50 дптр. • -0.00 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. • -9.50 дптр. • -10.00 дптр. • -10.50 дптр. • -11.00 дптр. • -11.50 дптр. • -12.00 дптр. |
| Країна виробника | Корея |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари












