Торичні лінзи Dailies Total 1 for Astigmatism
Ціна: 2370.00 грн за 30 шт
![]()
Торичні м'які контактні лінзи Dailies Total 1 for Astigmatism (Дейлис Тотал 1) від компанії Alcon.
Особливістю цих контактних лінз є система градієнтного зволоження, яка дозволяє отримати різне вологовміст лінзи від 33% в межах до 80% зовні.

Завдяки цьому, лінзи Dailies Total 1 поєднують дуже високий вміст вологи на поверхні лінзи і дуже високу киснепроникність, чого не вдавалося досягти раніше.
Відсутність силікон-гідрогелю на зовнішній стороні лінзи дозволяє звести до мінімуму ймовірність алергічних реакцій на силікон.
Лінзи припускають носіння до 14 годин поспіль.
| Матеріал | Delefilcon A |
| Вологовміст | 33-80 % |
| Киснепроникність | 128.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.5 мм |
| Діаметр лінзи | 14.5 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | Щодня |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 30 шт |
| Оптична сила циліндра: | -0.75 • -1.25 • -1.75 • -2.25 |
| Ось | 10' axe • 20' axe • 30' axe • 40' axe • 50' axe • 60' axe • 70' axe • 80' axe • 90' axe • 100' axe • 110' axe • 120' axe • 130' axe • 140' axe • 150' axe • 160' axe • 170' axe • 180' axe |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | +4.00 дптр. • +3.75 дптр. • +3.50 дптр. • +3.25 дптр. • +3.00 дптр. • +2.75 дптр. • +2.50 дптр. • +2.25 дптр. • +2.00 дптр. • +1.75 дптр. • +1.50 дптр. • +1.25 дптр. • +1.00 дптр. • +0.75 дптр. • +0.50 дптр. • +0.25 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. |
| Країна виробника | США, виробництво в Німеччині |
| Строк носіння | Одноденні |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари







