Торичні лінзи PolyVue HD Toric
Ціна: 580.00 грн 1 шт
![]()
PolyVue HD Toric (Полівью Аш Ді Торік) - астигматични традиційні гідрогелеві контактні лінзи з терміном носіння 6-9 місяців, виробництва компанії Interojo (Корея).
- Матеріал лінз досить тонкий і міцний, із середнім змістом вологи
- Запатентований дизайн компанії PolyVue Technology, (США)
- Асферичний High Definition дизайн лінз дозволяє добитися високої чіткості зору та усуває хроматичні аберації в умовах не достатнього освітлення.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Корегують астигматизм
- Для зручності використання мають незначну тонування
- Упаковка - скляний флакон
Рекомендується періодична очистка пероксідними системами.
| Матеріал | Полімакон FDA I |
| Вологовміст | 38 % |
| Киснепроникність | 13.00 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.6 мм |
| Діаметр лінзи | 14.0 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний |
| Частота заміни | 3 місяці (90 днів) |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 1 лінза у скляному флаконі шт |
| Тип матеріалу | Гідрогель |
| Оптична сила | +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.50 дптр. • +3.00 дптр. • +2.50 дптр. • +2.00 дптр. • +1.50 дптр. • +1.00 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. |
| Країна виробника | Корея |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари











