Торичні лінзи PureVision 2 for Astigmatism
Ціна: 1470.00 грн за 3 шт
![]()
Pure Vision 2 HD ™ For Astigmatism з оптикою High Definition - м'яка силікон-гідрогелеві торичні контактна лінза для безперервного 30-денного носіння від компанії Bausch + Lomb.
Контактні торичні лінзи PureVision 2 HD ™ об'єднують кілька поліпшень для боротьби з хроматичною аберацією, відблисками і ореолами.
PureVision 2 HD ™ є найтоншими силікон-гідрогелеві лінзами. Вони також є на сьогоднішній день одними з найбільш кіслородопроніцаемих лінз, що забезпечує максимум комфорту при їх носінні.
Технологія ComfortMoist ™ забезпечує гладке взаємодія між лінзою і віком завдяки тонкій закругленою формі профілю лінзи.

PureVision 2 HD

Acuve Oasys

PureVision 2 HD

Biofinity Toric

PureVision 2 HD

Air Optix
Технология Auto-Align Design™ (автовыравнивающий дизайн) минимизирует вращение линзы и обеспечивает стабильность остроты зрения.
| Матеріал | Балафілкон А (силікон-гідрогель) FDA III |
| Вологовміст | 36 % |
| Киснепроникність | 91.0 Dk/t |
| Базова кривизна (BC) | 8.9 мм |
| Діаметр лінзи | 14.5 мм |
| Товщина в центрі | 0.09мм при -3,00D |
| Режим носіння | Денний • Пролонгований |
| Частота заміни | Щомісячна |
| Захист від ультрафіолету | Немає |
| Упаковка | 3 шт |
| Оптична сила циліндра: | -0.75 • -1.25 • -1.75 |
| Ось | 10' axe • 20' axe • 30' axe • 40' axe • 50' axe • 60' axe • 70' axe • 80' axe • 90' axe • 100' axe • 110' axe • 120' axe • 130' axe • 140' axe • 150' axe • 160' axe • 170' axe • 180' axe |
| Тип матеріалу | Силікон-гідрогель |
| Оптична сила | +6.00 дптр. • +5.50 дптр. • +5.00 дптр. • +4.50 дптр. • +4.00 дптр. • +3.50 дптр. • +3.00 дптр. • +2.50 дптр. • +2.00 дптр. • +1.50 дптр. • +1.00 дптр. • -0.50 дптр. • -0.75 дптр. • -1.00 дптр. • -1.25 дптр. • -1.50 дптр. • -1.75 дптр. • -2.00 дптр. • -2.25 дптр. • -2.50 дптр. • -2.75 дптр. • -3.00 дптр. • -3.25 дптр. • -3.50 дптр. • -3.75 дптр. • -4.00 дптр. • -4.25 дптр. • -4.50 дптр. • -4.75 дптр. • -5.00 дптр. • -5.25 дптр. • -5.50 дптр. • -5.75 дптр. • -6.00 дптр. • -6.50 дптр. • -7.00 дптр. • -7.50 дптр. • -8.00 дптр. • -8.50 дптр. • -9.00 дптр. |
| Країна виробника | Ірландія |
Нет отзывов
Написати відгук
Ваше Ім'я:Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використайте звичайний текст.
Оцінка: Погано Добре
Введіть код, вказаний на картинці :
Схожі товари








